Jordánsko

 • JORDÁNSKO + DVD

  JORDÁNSKO + DVD

  Ke každému průvodci Rough Guides dodáváme ZDARMA program Zoner Photo Studio 9 Xpress

  Jordánsko - lákavá exotická lokalita, která byla ještě před nemnoha lety pro českého turistu jenom smutným neuskutečnitelným snem. Dnes se nám brána do zemí Blízkého východu konečně začíná otevírat.
  Průvodce Jordánskem určitě pomůže individuálním cestovatelům, kteří se pouštějí do dobrodružství na vlastní pěst. Nejenže podrobně popisuje konkrétní jordánské destinace, ale nabízí také spoustu rad, jak spojit návštěvu Jordánska s prohlídkou Izraele či Sýrie, čehož řada turistů hojně využívá.
  V přehledných kapitolách, rozdělených podle oblastí, najdou cestovatelé neocenitelné praktické informace o ubytování, stravování či dopravě, ale také kontakty na informační turistické kanceláře, eventuálně na ambasády v případě problémů. Nechybí slovníček arabských výrazů a řada podrobných map.
  K návštěvě Jordánska určitě přispěje i fakt, že 7. 7. 2007 byla mezi nových Sedm divů světa přijata i Petra, starověké jordánské město vytesané ve skále. Rozhodně to ovšem není jediný zdejší skvost. Prohlídka Ammánu, trasy kolem řeky Jordán, pobyt u Mrtvého moře, anebo třeba tematicky zaměřené putování ve stopách biblických příběhů - o tom se nedá povídat, to se prostě musí zažít!

  Bonus tvoří multimediální DVD.

  NOVINKA ! Vyšlo 20. 9. 2007.

   

  Formát 132 x 197 mm
  Vazba brožovaná vazba šitá i lepená
  Počet stran 427 + 24
  Rok vydání 2007
  ISBN 9788072175116
  EAN 9788072175116

   

  Cenová nabídka
  • Bežná cena: 678 Kč
  • Sleva: 136 Kč
  • Naše cena: 542 Kč

  Koupit

 • Jordánsko - průvodce Lonely Planet

  Jordánsko - průvodce Lonely Planet

  Starověká města, pouštní krajina a nejfantastičtější moře na světě –to vše obsahuje průvodce Jordánsko od Lonely Planet. V žádném jiném průvodci nenajdete obdobný přehled aktivit a dobrodružných výletů za hranice turistických oblastí Petry, Wádí Ram a Mrtvého moře. Pěší turistika, horolezectví, výpravy na velbloudech a s auty 4x4 –je tu dnes více dobrodružství, než na kolik ho měl čas Lawrence z Arábie.

  * - PETRA PODROBNĚ –hlavní zajímavosti, trekové trasy a jak se dostat mimo stopy davů turistů
  * - MOŽNOSTI EKOTURIZMU –rozsáhlý popis vzorové Přírodní rezervace Dána, včetně tipů, jak utratit peníze tak, aby to stálo za to
  * - RELAXUJTE po vzoru Kleopatry a Héróda Velikého, kteří poznali léčivé účinky skvělých lázní v okolí Mrtvého moře
  * - SPĚTE POD HVĚZDAMI a zažijte legendární beduínskou pohostinnost, anebo si dopřejte komfort pod střechou: každý přehled ubytování je nabytý širokou škálou možností
  * - USNADNĚTE SI CESTU –tipy na překračování hranic, přístupu k internetu, digitální fotografii a dopravní spojení

  Speciální vazba pro extrémní namáhání, 296 stran, 128 x 197 mm

  Cenová nabídka
  • Bežná cena: 399 Kč
  • Sleva: 39 Kč
  • Naše cena: 360 Kč

  Koupit

Najít průvodce či mapu pro jinou zemi

Doporučit tuto stránku

Doporučit stránku

Aktuální články